PARTNEŘI PROJEKTURD Rýmařov s. r. o. je největší výrobce a dodavatel montovaných domů na bázi lehké prefabrikace dřeva v České republice. Více jak 40 leté zkušenosti a 22 000 postavených rodinných a bytových domů nenechají nikoho na pochybách, že jde o tým profesionálů, který bere za samozřejmost vyhovět individuálním požadavkům zákazníka, aby získal dům podle svých vlastních představ - každý dům se tak stává neopakovatelným originálem.

Pro více informací navštivte: www.rdrymarov.cz

Společnost DIPRO nabízí široký sortiment, obkladů, dlažby, sanity, vybavení koupelen a interiérů, koupelnových doplňků, koupelnového nábytku a stavební chemie pro kompletní vybavení rodinných domů, veřejných budov, sídel firem a průmyslových objektů, včetně systémového řešení teras, schodů, fasádních obkladů, případně podlahového topení. V našich vzorkovnách je možno se inspirovat reálnými koupelnami. Také provádíme obkladačské a montážní práce a nabízíme možnost vytvoření vizualizace interiéru Vámi vybraného zboží. Naši pobočku najdete i v Ostravě. Na trhu jsme již od roku 1993.

Pro více informací navštivte: www.dipro-brno.cz

 

Společnost Partners se zabýva komplexním finančním poradenstvím a patří mezi špičku v oboru. Po důkladné konzultaci s Vámi jsme schopni připravit individuální finanční plán podle vašich konkrétních představ.

Pro více informací navštivte: lide.partners.cz/michal.kuznecov


všechna práva vyhrazena © 2013 OXES Heršpice, s. r. o. | Provazníkova 1242/25, 613 00 Brno | e-mail: byty-bernackova@oxes.cz | web dwgd.cz